İLKELERİMİZ

 • LONCA üyelerinin birbirinin işini büyütmeyi ve geliştirmeyi ön planda tutarak, “kazandırarak kazanma” , “Ticaret ve Üretim Zinciri” oluşturmayı esas alarak “üretime, satışa, büyümeye” odaklı, hiçbir üyenin din, dil, ırk, etnik, mezhepsel kökeniyle ilgilenmeyerek sadece yaptığı işin insana, ülkeye ve inançlara zarar getirmemesi şartı ile sağlayacağı faydaları göz önünde bulundurmak. Pozitif ve profesyonel yaklaşımla sürekli ve hep birlikte büyümektir.

MİSYON

 • LONCA Buluşmalarının yerine getirdiği en önemli görevi, bütün üyelerini her sektörden kendi işini kurmuş ve piyasada kabul görüp ciddi müşteri listesine ulaşmış iş sahipleriyle buluşturarak uzun yıllar devam edecek, birbirlerine referans olarak sıkı dostluklar kurmalarını sağlamaktır.
 • LONCA Buluşmalarının üyelerine kazandırdığı haslet ve iş hayatı prensibi birbirinden önce davranarak senin için ne yapabilirim diye sordurmaktır.
 • LONCA Buluşmaları üyeleri son derece kazandırmaya odaklı, iş üretme ve yönlendirmeler yaparak birbirlerine referans olmasını sağlayan, dinamik ve profesyonelce kurulmuş sistemimiz ile onlara faydalı olmaktır.

Bilmeliyiz ki; kendi kendinizi anlatarak ve tanıtarak başarıya ulaşma oranı sadece %3’tür.

Ancak; İşinizin ve ticaretiniz büyümesi, sizi başkalarının tavsiye etmesi ve referans olması ile mümkün; Bunun istatistik olarak %97 oranında olduğu kanıtlanmıştır.

Bu gerçekler ışığında;

 • Bu iş buluşma organizasyonu üyelerinin tamamı aktif hizmet, ticaret ve üretimin içinde olan iş sahibi kişilerden oluşmaktadır.
 • Organizasyonun kanıtlanmış başarısından her üyenin kazancının artmasını sağlamak için gerekli olan toplantı düzeni ve kuralları herkesin uyum sağlayacağı şekilde hazırlanmıştır.
 • Her katılımcının kazancını arttırması organizasyon ve toplantı kuralları çerçevesinde yeni müşteriler edinme gayreti ve bu müşterilerden aldığı referans ile ulaşacağı kişilere ve yeni bağlayacağı işlere bağlıdır.

Lonca iş buluşmaları organizasyonu, her sanayi, ticari, hizmet ve profesyonel alandan tek bir kişinin guruba katılmasına izin veren sektörlerin buluşma, tanışma, iş geliştirme, kazanma ve kazandırma kuruluşudur.

 • Lonca Org. kaliteli iş yönlendirmelerinin geliştirilmesi ve kazanıp kazandırmak için pozitif, destekleyici ve sinerjisi yoğun disiplinli bir ortamı, çok sayıda iş sahibinin bir araya gelmesiyle, profesyonel ve sürdürülebilir kişisel iş ilişkileri kurmanıza yardımcı olacak haftalık düzenli toplantılar sayesinde gerçekleştirir. 
 • Lonca Org. bir parçası olmak, işletmenizi temsil eden hiçbir ücret+maaş+komisyon ödemediğiniz 30’dan fazla kalifiye satış personeli sahibi olmak demektir. Sadece, karşılığında siz de onların işletmelerini temsil ederek kazandırarak kazan formülünü gerçekleştirmiş olursunuz.
 • Lonca Organizasyonun temel prensibi Kazandırarak Kazanmaktır… Eğer ben sana kazandırırsam sende bana ya da gruptaki başka birine kazandırmak istersin. Hedef, herkesin birbirine kazandırdığı bir ortamda kazandırarak, kazanmaktır.
 • Lonca Organizasyonda başarı için, paylaşımcı, birbirine desteği temel alan, olumlu ve destekleyici ve her üyenin önce ben kazandırmalıyım yarışı içinde olması gerekir.
 • Lonca Organizasyon üyeleri, organizasyonun politika, yönerge ve kurallarına uymakla yükümlüdür. Bu durum, üye arkadaşlarınıza ve aynı zamanda  “Kazandırarak, Kazan” prensibine bağlılığı gerektirir.

LONCA’ya katılmak için başvuru yaptığınızda, LONCA Organizasyon Yönetiminin Üye İlişkileri Birimi başvurunuzu inceleyerek ve bir sonraki toplantıdan önce üyeliğe kabul edilip edilmediğinizi size bildirilecektir.

LONCA Toplantılarına MİSAFİR olarak katılmak için TIKLAYINIZ…

LONCA İş Buluşmalarına ÜYE olmak için TIKLAYINIZ…